Sinu kodu. Sinu elustiil. Kodu, millel on hing!

2 tuba/46m2/ rõdu +23m2/ 3s korrus

Hind: 129 990 EUR

Selles kodus on elanud üks ja stiilne peremees, kes on otsustanud maale elama asuda ning nüüd on üks valgusküllane, suure rõduga ning mõistlike kommunaalkuludega kahetoaline kodu endale peremeest otsimas!

See on uskumatu (pigem harv juhus), kus kinnisvara vaatama minnes tunned, et oled jõudnud justkui puhkusele. Männimets ja selle lõhn. Suured puud ümberringi. Kortermaja näeb välja justkui heas mõttes ilusa arhitektuuriga SPA- hoone (Alver Arhitektid). Isegi lipp on sisehoovis mururingi keskel Sind tervitamas.
Vaikus. Rahu.

Ümbruskond on roheline ja ülirahulik, sest asukoht on tupiktänava lõpus, millele järgneb kohe Pirita jõgi oma ürgoru ja maastiukaitsealaga (sealt leiab nii piibelehesealusid kui "jänesekapsametsi"). Ideaalne inimesele, kes peab lugu loodusest ja rahulikust tempost.

Valge, skandinaavialikult moodne, helge ja valgusküllane on sõnad, mis iseloomustavad seda korterit!

Köök, mis on avatud elutuppa on omamoodi moodne ja valgusküllane. Maast- laeni aken akna järgi. Ja päike paistab koju hommikust õhtuni. Mõnus! Põrandakate- hele kaselaud.

Lisaks see suur rõdu (25m2) või võib isegi öelda, et kaks rõdu- üks osa rõdust on nö kinnine (lükandustega eraldatav) ja teine pool lahtine. Kevadel- suvel- sügisel kui on soovi, siis kinnisest osast saab endale kujundada kas mõnusa õuetoa või hubase “rõdu-lille-köögivilja-aia”, kus saab lahedalt sõpru võõrustada.

Korteris on võimalus ühendada magamistuba vannitoaga (mis võibolla vajaks väikest värskendust paari lihtsa elemendi näol) ning soovi korral ehitada "vaheruumist" walk-in garderoob. Kui nii ühendada tuba vannitoaga, siis magamistoast paistaks päike ka vannituppa...Hetkel on seal vaheruumis majapidamisajad ehk tubane panipaik.

Bussipeatus on kiviviske kaugusel, ühendus linnaga on mugav. 5-minutilise autosõidu kaugusel on Pirita Selver, Pirita rand ja palju muud ilusat. Kodus saab auto soliidselt parkida katuse alla (igal korteril oma koht ning sellel korteril muidugi parim koht!) ning korteri juurde kuulub ka suur panipaik rataste-suuskade-surfilaudade hoidmiseks. Majas on tore ja toimiv korteriühistu.

Nii. Ma usun, et Sa tundsid oma kodu ära kui otsid elamist Piritale.