Vaiksel kõrvaltänaval kesklinnakorter kesklinna hüvedega

2tuba/ 52,4m2/ 3s korrus

Kui Sinu soov on elada Tallinna kesklinnas- jõuda igale poole 10 minutiga ja seda veel näiteks jalgsi, siis see korter on just Sulle!

Uus-Tatari ja Ravi tänava nurga peal on moodsa välimusega kortermaja, mille eest kannab tublit hoolt korteriühistu- hoides Sinu eest ühiskoridorid läikivana, justkui uuena. Kõige eest kantakse hoolt!

Valgusküllane kahetoaline korter on valmis kohe sissekolimiseks- kõik eluks vajalik on olemas- köögimööbel nõudepesumasinaga ja pesumasin. Esikus on seinasuurune mega-seinakapp, mis mahutab kenasti kõik riided. Lisaks on veel olemas ka panipaik.

Korteri aknad- vaated avanevad maja taha- sisehoovi ning tänu sellele ei kostu läbi puitalumiiniumakende tuppa mingit linnakära. Kiviviskekaugusele jääb Olümpia hotell ja kesklinn.

Parkimine on tänaval- maja ees või kõrvaltänavatel. Auto parkimiseks tuleks soetada endale Tallinna linna parkimistasu soodustus (vt https://www.tallinn.ee/Teenus-Parkimistasu-maksusoodustus-elanikule) ja sellega on tänaval parkimine vaid 120.-/aasta.

Lihtsalt too oma asjad sisse, vaip maha ja hakka linnas elama :)!

Kui Sul on tarvis abi hindamisakti või hea kontakti leidmisel finantsasutuses, siis anna mulle teada ja ajame koos ka need asjad korda.

Sa vist tundsid nüüd ära, et just see korter võiks saada sinu uueks linnakoduks- anna julgelt märku ning lähme koos vaatama. Nii lihtne see ongi!