Rõdudega ruumikas linnakorter


3 tuba/ 69,1m2
Hind: 205 000 EUR 
kv link: www.kv.ee/3374439

Müüa avar ja väga hea planeeringuga kolmetoaline korter Uue Maailma tänaval, praktiliselt linna südames. Millisel linnakorteril on kõigist kolmest toast pääs rõdule? Ja akna taga mõnus roheline foon? Sellel korteril on kõik olemas.

Lisaks veel soe parkimine maja-aluses garaažis.

Korter asub kuuekorruselise maja kolmandal korrusel, vaatega maja taha. Kui ei teaks, et Pärnu mnt on lähedal, siis tunne nagu äärelinnas - rõdul on mõnus õhtupäikest nautida.

Korteris on avatud planeeringuga köök koos tehnikaga (olemas ka nõudepesumasin). Ruumikas elutoas on sisseehitatud kvaliteetne ja väärikas seinakapp (korterisse ei jää söögilaud toolidega ja väike vanaaegne kapike).

Esimest magamistuba on siiani kasutatud kui kodukontorit (korterisse ei jää pildilolev laud ega tool ning vana õmblusmasin). Teise magamistuppa jääb sisse suur voodi, öökapid ja kummut, mis on eritellimusena valmistatud (voodi all hoiustamise sahtlid). Viimane magamistuba jääb elutoast ja köögist kõige kaugemasse ja vaiksemasse nurka. Mõlemast magamistoast pääs rõdule.

Vanniga vannituba on erakordselt ruumikas, valamukappi on "peidetud" nii pesumasin kui kuivati. WC asub vannitoast eraldi. Olemas põrandaküte.

Korteri hinna sisse kuulub panipaik maja 0-korrusel ja üks parkimiskoht kinnises ja soojas garaažis.

Kortermaja eest kannab hoolt Arkaadia Haldus. Majas tsentraalne keskküte. Kommunaalkuludele lisandub elekter ja vesi vastavalt tarbimisele. Välisuks avatav fonolukuga. Maja koridorid avarad ja puhtad.

Kodul on väga mugav asukoht - 10minutilise jalutuskäigu kaugusele jääb kesklinn, vanalinn ja Kristiine.

Kui tekkis huvi selle Uue Maailma tänava korteri osas, siis anna märku ja lähme koos vaatama.

Piret
KVM24
t: 56 26 3847
e: piret@kinnisvaramaakler24.ee