Suvila mere vahetus läheduses aastaringseks elamiseks

Krunt: 965m2

Elamsipind: 130m2
Korruseid: 2
Tube: 4
Magamistube: 2

Hind: 95 000 EUR
www.kv.ee/3288563

Suvila, mis võimaldab mõnusat aastaringset sees elamist, asub mereäärses vaikses Murastes. Maja asub mere poolt kolmandal kinnistul ning väraval seistes on merd näha.

Maja juurde viib äsja valminud tolmuvaba tee. Tsentraalse vee ja kanalisatsiooni liitumispunktid on krundi piiril, millega tuleks uuel omanikul soovi korral liituda. Hetkel tuleb majja vesi nö küla kaevust/ pumbamajast ja majas on kuivkäimla.

Majal on kasutusluba olemas ning juurdeehituse osas on esimene korrus ehitatud kivist ja teine korrus puidust. Maja on ehitatud puitkonstruktsioonile ja puitvahelagedega. Plekk-katus. Elekter 3x20 A.
Suvilal on aknad osati plastakendega vahetatud, aga mitte kõikjal. Esimese korruse elutoas on kvaliteetne Tulikivi kamin.

Esimene korrus:
köök, ruumikas elu- ja söögituba, väike magamistuba, suur esik, leiliruum- duširuum (põrand elektriküttega), wc ja ühendus garaažiga , mis mahutaab ühe auto.

Teine korrus:
suurem magamistuba, trepi-hall ja võimalik veel välja ehitada üks väiksem tuba.

Aias on kolm kandvat õunapuud, kaks ploomipuud. Vaarikad ja tikrid.

Naabruskonnas on enamus suvilad juba aastarigseks elamiseks ümber ehitatud.

Lähedal on Muraste kool, lasteaed ja kauplus. Muraste ja Tabasalu vahele on loodud valgustatud kergliiklustee. Hea transpordiühendus linnaga.

Tekkinud lisaküsimustele vastan meelsasti.

Helista, räägime ja lähme vaatama
Piret