ÜÜR: Hubane maja Kakumäe tupiktänavas

5 tuba/ 135m2/ kaks korrust
€1500/ kuu


Kui Sa otsid rahu ja mõnusalt valget kodu linna ja ranna vahetus läheduses, siis see renoveeritud gaasiküttega maja on just Sulle! Lisaks on kodul avar kõrghaljastusega aed.

MAJA
Renoveerimise läbinud maja, kus on kasutatud ainult kvaliteetseid materjale on väga mugava planeeringuga.

Esimesel korrusel asuvad- avatud köök, elutuba (pääs terrassile), kodukontori tuba, avar saunaga vannituba (pääsuga terrassile), wc ja majapidamisruum. Teisele korrusele jäävad kolm tuba- suur magamistuba, lastetuba, külalistetuba + avar katuseaknaga vannituba.

Esimese korruse põrandapind on vesipõrandaküttega. Tubades tammeparkett. Seintel kasutatud skandinaavialikke heledaid toone. Tehnikast on kõik eluks vajalik olemas - sügav-ja tavakülmik, nõudepesumasin, induktsioonpliit, ahi, pesumasin ja kuivati.

Majal on ruumikas garaaz ühele autole, samas jääb ruumi veel asjade hoiustamiseks. Puldiga avatav värav ja garaaziuks.

KÜTE
Maja hoiab soojana oma gaasikatel. Soojustagastusega sundventilatsioon. Mõistlikud küttekulud aastaringselt.

AED
Kõrghaljastusega aed pakub mõnusalt privaatsust ja päikesepaistet. Aed on lihtsasti hooldatav- vajalik vaid muruniitmine. Päeva- ja õhtupäikesele avatud terrass maja taga.

ASUKOHT
Kodu asub tupiktänavas väga vaiksel hinnatud piirkonnas Kakumäel. Kaukmägi- see on elustiil. Tennised jalga ja 10-ne minutiga jalutad randa, lähedal on raba- ja jooksurajad, restoranid ja Kakumäe sadam.

Maja igakuised kulud:
gaas (gaas + võrguteenus + aktsiis) ca 20 €/suvi, 200 €/talv
vesi + kanal ca 10€
Eesti Energia ca 50 €/ suvi, ca 90 €/ talv
Caesar turvateenistus 21,60 €
prügi 5,40 €
Elisa (internet+TV) 31,97 €

Kulud üürilepingu sõlmimisel:
- ühe kuu üür ettemaksuna 1490€
- lepingutasu 1490€

Kui kolitakse sisse poole kuu pealt, siis tasub üürnik kohe ka jooksva kuu üüri.

Maja on väga hästi hoitud, mida eeldatakse ka üüriliselt.

Rendilepingu sõlmime läbi Rendin kindlustusteenuse: https://rendin.ee/tenants

Selle kodu üürileandja kasutab Rendin (www.rendin.ee) üürilepingu mugavusteenust, mis vabastab üürniku tagatisraha maksmisest ja annab kaasa ootamatu sissetulekute kaotuse kindlustuse - koondamise ning tõsiste tervisemurede korral. Üürnikul on ka vastutuskindlustuse kaitse, mis aitab korvata omaniku varaga juhtunud kallemaid õnnetusi.

Alusta oma uue kodu üürimist oluliselt väiksemate stardikuludega - tagatisraha on asendatud tõsiselt väikese kuutasuga - 2,5% kuuüürist. #tagatisrahata

Maja on vaba sissekolimiseks oktoobri esimesel nädalal.

Kui see privaatne, peresõbralik, madalate ülalpidamiskuludega maja tundub sobivat- anna kindlasti enda soovist teada ja lähme koos vaatama.

Piret
t: +372 56 26 3847
e: piret@kinnisvaramaakler24.ee
KVM24