MÜÜDUD: Oma kodu Änglema külas!

Krunt: 3626 m2
Elamsipind: 115 m2
Korruseid: 1
Tube: 4
Magamistube: 2

Privaatne kodu. Suur ja valgusküllane krunt. Vaid 50km Tallinnast.

Müüa väga mugava planeeringu ja õhtupäikesele avaneva suure terrassiga (32m2) 15.juuliks valmiv ühekorruseline Soomes toodetud ja Soomest toodud elementmaja Padise vallas, Ängelma külas.

Maja antakse üle "võtmed kätte" kontseptsioonil- siseviimistlus + köögimööbel (ilma tehnikata), krundi ümber aed + haljastus. Majatagune terrass valmib 15.juuliks. Ja siis on kõik valmis sissekolimiseks!

Elementmaja iseloomustab väga kõrge ehituskvaliteet ja hästi läbimõeldud lahendused ning suur terrass. Ideaalne skandinaavialiku & minimalistliku hoiakuga perele.

* energiaklass -> A
* reovesi, kanalisatsioon -> paigaldatud hooldevaba biopuhastusseade
* kütteallikas-> õhk-vesipõrandaküte
* kamin -> Romotop
* puurkaev-> jagatakse naabiritega
* elektriliitumine -> 3x16A

Eramu kõrvale valmib üleandmise kuupäevaks auto varjualune koos panipaigaga ( 32 m²).

EHITUSLIK INFORMATSIOON:

Maja on ehitatud lintvundamendile (Lammi kivi). Põrandasoojustus 200mm Reideni isolatsioonplaat. Katus on kiviprofiil plekk-katus, lae soojapidavuse tagab 400mm puistevill. Akendeks on puitalumiinium profiilidega soojapidavad 3x pakettklaasid.

Siseseinad on puitkarkassile ehitatud kipsseinad. Värske sisekliima tagab kvaliteetne soojustagastusega ventilatsioonisüsteem.

SISEVIIMISTLUS:

Ruumide siseviimistluses on kasutatud mahedaid värvitoone, mis loovad mõnusa ja hubase skandinaavialiku kodutunde. Põrandaid katab kvaliteetne naturaalne heledas toonis naturaaline parkett.

Sanitaarruumidesse on paigaldatud keraamilised plaadid ning kõik eluks vajalik - WC potist duššini. Sauna leiliruum on viimistletud termotöödeldud puitlaudisega ning paigaldatud on elektrikeris.

ASUKOHT:

100m Vihterpalu jõgi, 1,2 km meri, 100m bussipeatus (bussiühendus üle 2h Tallinnaga). Vasalemmas- pood, lasteaed, kool, kirik. Tallinna kesklinnast 50min autosõidu kaugusel.
Naabriteks on Puuna Öömaja.

Kui Sa tundsid nüüd enda kodu ära, anna mulle teada ja lähme koos vaatama!

Head
Piret