Privaatne eramu tupiktänavas Kakumäe ranna vahetus läheduses

Krunt: 925m2
Elamsipind: 119m2
Korruseid: 2
Tube: 7
Magamistube: 3

Kui Sa hindad privaatsust ja Kakumäe mereäärset elustiili mõistliku hinnaga, siis see maja on just Sulle!

Kinnistu asub metsa servas, tupiktänava lõpus. Maja sisehoov on U- kujuline.

2012.a. valminud puitvahelagedega fibo plokist (200mm) maja on korralikult soojustatud ja rajatud madalvundamendile. Majal on puitpakettaknad ja välisviimistluseks kasutatud puitu.
Elmaispinda 119,7m2 ja abihoonete all 135,4m2.

Mugava planeeringuga majal- suured toad ja ruumi kõigile.

Peamaja esimesele korrusele jäävad suur kaminaga elutuba, kabinet-tuba, väärikas söögituba kõikideks perepidudeks, suur köök (18m2), valgusküllane talveaed, mis avaneb terrassile kuhu pärast sauna puhkama minna, puuküttega saunakompleks ja väike sahver talvevarude jaoks.

Teisele korrusele jäävad kaks suurt magamistuba (mõlemal on rõdu- terrass), lisaks veel üks väiksem tuba (mida pereenaine kasutab hetkel garderoobina), avar vannituba ning wc.

Peamaja juurde kuulub ka väiksem eraldi nö stuudioelamine- oma sissepääs, kööginurk, elutuba. Ideaalne variant vanavanematele või siis noorele pereliikmele. Sobib hästi kahele põlvkonnale kooselamiseks.

Kahte elamist ühendab kaminaga varjualune- istumisala, kus võimalik grillida ja hea
päikesevarju minna. Maja taha jääb aiamaa- kasvuhoone ja peenramaa. Kinnistul oma elekrtripumbaga kaev, mida mugav kasutada kastmiseks jms majapidamistöödeks.

Olemas garaaz kahele autole.

Sellel majal on niipalju terrasse- rõdusid, et võib öelda, et peeaagu kõikidel tubadel on oma väljapääs :). Kui on huvi majaplaane saada- andke märku ja saadan eraldi.

Kui Sulle meeldib viie minutiga randa jalutuda ning pead lugu kõrghaljastusest ning elada linnas kuid omada privaatsust, siis anna märku ja ma viin Sind seda maja vaatama.

Aitäh
Piret
T: 56 26 3847
piret@kinnisvaramaakler24.ee
www.kinnisvaramaakler24.ee