MÜÜDUD: Pivarootsis on suure kinnistuga palkmajake kadakate vahel.

Krunid pind: 20 900m2

Katastrinumber: 19502:001:0182

Soovid palkmajast suvilat romantilises Pivarootsis, mis on justkui Saaremaa, aga ainult mandril :)? Kadakad, männid, moonid, piibelehed jmp ilusat. Ja muidugi meri. Jah, kõik on olemas!

Kinnistu asub Pivarootsi külas, millel on hea ligipääs asfaltteelt, palkmajake ise asub privaatselt mändide ja kadakate vahel, kuhu pääseb väikest metsateed pidi. Kinnistult mereni on ca 400m.

Kadakatevahel asub väike 20m2 palkmaja (ehitatud 2004a), 6m2 kuur ja välikäimla.
Maja esimesel korrusel on elutuba, kööginurk, ilus duširuum ja saun. Teisel korrusel magamislavats. Kõik selle ja majas olevad esemed saab soovi korral tehinguga kaasa.

Olemas on elekter, 100l soojaveeboiler ja elektripumbaga kaev. Kraanist tuleb sooja vett.

Selles looduskaunis kohas annab Lääneranna vald loa ühe elamu ja ühe abihoone ehitamiseks. Ehitusloa saamiseks tuleb koostada projekt ja kinnitada see vallas. Kinnistu ei asu kaitsevööndis ega mererannal, mis seaksid ehituspiiranguid.

Pivarootsis on tore kogukond- kõik teavad kõiki. Naabrivalvest on saanud seal sõbra-maja-valve. Kui sa otsid privaatsust, rahu, romantikat, mõnusaid paadisõite ja suviseid ujumisi madalas ja puhtas meres, vaikust ja kadakalõhnalist õhku, mida sisse hingata, siis see pakkumine on just Sulle!

Kui Sa otsid suvilat või kinnistut või mõlemit Pivarootsis, siis anna märku!

Aitäh
Piret Ujok
T: 56 26 3847
piret@kinnisvaramaakler24.ee
www.kinnisvaramaakler24.ee